Blog

Dekoracje Ślubne - imiona lub inicjałyGłówna dekoracja sali weselnej, to najczęściej napisy bądź inicjały znajdujące się za lub przed Państwem Młodym. Najpopularniejszą dekoracją jest wiszący napis znajdujący się na ściance za Państwem Młodym - zazwyczaj są to imiona nowożeńców, a czasem same inicjały. Napisy tego typu powinny być dosyć duże, stąd najlepiej sprawdzają się litery ze styroduru, które sa lekkie (dzięki czemu można je łatwo zamocować - np. przykleić bądź zawiesić na wstążkach) oraz mogą mieć duże wymiary (najczęściej pojedynczy napis lub litera do 120 cm).

Innym pomysłem jest postawienie inicjałów na stole, tuż przed Państwem Młodym. Tego typu litery powinny być mniejsze (do ok. 20 cm wysokości), aby nie zasłaniały widoku (na) Nowożeńców. Tego typu napisy moga byc wykonane zarówno ze styroduru jak i z drewna. Innym pomysłem jest postawienie dużych liter przed stołem Państwa Młodych. Najczęsciej są to inicjały oddzielone znakiem & lub napis LOVE.

Napisy z imionami oraz inicjały można zamówić za pośrednictwem naszej firmy - zachęcamy do kontaktu!

 

Nasza firma miesci się w Gorzowie Wielkopolskim, działamy nie tylko na terenie Gorzowa i okolic, ale także w woj. Lubuskim i na terenie Polski.