Blog

Drewniane ozdoby i dekoracje na Boże Narodzenie - GrawerW ostatnich latach coraz większa popularnośc zdobywają dekroacje drewniane. Mogą one miec przeróżne wzory i kształty. Najczęściej kolor dekoracji pozostaje naturalny, czyli naturalne drewno, choć nie ma problemu, aby dekoracje pomalować (nawet samodzielnie) czy ozdobić (np. techniką decoupage).

W naszej firmie wykonujemy bożonarodzeniowe dekoracje drewniane takie jak bombki, zawieszki, choinki czy stojaki na bombki.

Wykonane dekoracje mogą posiadać indywidualny grawer wykonywany laserowo - imię, nazwę firmy (wraz z logo), życzenia i dowolne inne teksty. Największą popularnością cieszą się drewniane bombki z grawerem. Bombki moga posiadać dodatkowo wycięte lub wygrawerowane symbole, jak gwiazdki, choinkę, śnieżynki, mikołaja i inne.

Zawieszki mogą mieć różne kształty - serca, gwiazdki, śnieżynki, aniołki, itp.

Wykonujemy także drewniane choinki i stojaki na bombkę, na których można zawiesić nie tylko nasze dekoracje.

Ciekawym dodatkiem są bileciki do prezentów, z wygrawerowanym imieniem. Jest to wspaniały dodatek do prezentów, który można później zawiesić na choince lub po prostu zachować jako pamiątkę.

Zaletami ozdób z drewna, oprócz ładnego, naturalnego wyglądu, jest także niska cena oraz wspomniana możliwość personalizacji za pomocą grawera.

Wymione wyżej dekoracje można zamówić za pośrednictwem naszej firmy - zachęcamy do kontaktu!

 

Nasza firma miesci się w Gorzowie Wielkopolskim, działamy nie tylko na terenie Gorzowa i okolic, ale także w woj. Lubuskim i na terenie całej Polski.